Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Як отримати житлову субсидію жителям Полтавщини: роз’яснення

Сім’ї, які не скористалися правом на отримання житлової субсидії, можуть реалізувати таке право шляхом подання заяви про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

Як отримати субсидію жителям Полтавщини пояснили у Департаменті соціального захисту населення Полтавської ОДА.

В окремих випадках, додатково подаються:

  • договір наймання (оренди) житла (для орендарів);
  • копія договору про реструктуризацію заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг;
  • довідки про доходи (у разі зазначення в декларації доходів, інформація про які відсутня у ДПС, Пенсійному фонді України, фондах соціального страхування).

“З 1 січня 2021 року документи на призначення державних соціальних гарантій, в тому числі житлових субсидій, подаються до відділів соціального захисту відповідної територіальної громади або визначеної посадової особами виконавчого органу сільської, селищної, міської ради, уповноважених осіб старостинських округів та посадових осіб центру надання адміністративних послуг”, – наголосили у Департаменті соцзахисту.

У територіальних громадах, до складу яких увійшли міста обласного значення (Полтава, Кременчук, Лубни, Миргород, Горішні Плавні) заяви з необхідним пакетом документів на призначення державних соціальних гарантій приймаються управліннями соціального захисту населення відповідних міських, районних у містах рад.

Управління соціального захисту населення районних державних адміністрацій з 1 січня 2021 року заяви з необхідними документами на призначення державних соціальних гарантій приймають лише у разі надіслання їх поштою або в електронній формі.

Документи в електронному вигляді можливо подати через сайт Мінсоцполітики в розділі Е-сервіси за посиланням.
Система Orphus Поделиться на fb