Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

Як дізнатись, де можна отримати “Доступні ліки”: у 2021 році змінилась кількість аптек

З початку 2021 року змінилася кількість аптек, які відпускають лікарські засоби за програмою “Доступні ліки”.

Про це повідомили у Національній службі здоров’я.

Щоб дізнатись, чи відпустять “Доступні ліки” з нового року у тій аптеці, до якої ви вже звикли, скористайтесь сайтом НСЗУ. А саме дашбордом, який містить актуальний перелік адрес аптек, що працюють за договором з НСЗУ.

На сьогодні “Доступні ліки” від серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми та цукрового діабету ІІ типу можна отримати у 8411 аптеках і аптечних пунктах по всій країні. Договір з НСЗУ на відпуск препаратів з програми реімбурсації “Доступні ліки” мають 987 юридичних осіб. Деякі аптечні заклади поки що не продовжили ці договори, і пацієнти можуть відчувати певні незручності. Але до кінця січня кількість аптек, які відпускатимуть “Доступні ліки” збільшиться.

Якщо найближча аптека з початку 2021 року не відпускає “Доступних ліків”, з електронним рецептом можна звернутись до будь-якої іншої аптеки, яка вже має договір з НСЗУ. При цьому місце проживання пацієнта чи місце, де виписали е-рецепт, не має значення.

Актуальний перелік аптек, який щодня оновлюється, є на сайті НСЗУ. Також дізнатися, де знаходиться найближча аптека з “Доступними ліками”, можна зателефонувавши до контакт-центру НСЗУ за номером 16-77.

Система Orphus Поделиться на fb