Ви тут:
Суспільство Україна 

ВМС України розпочинає підготовку до прийняття першого дивізіонного комплекту берегового ракетного комплексу «Нептун»

У ВМС ЗС України розпочався новий навчальний рік. За встановленою традицією на військово-морській базі «Південь» відбувся урочистий підйом прапора Військово-Морських Сил Збройних Сил України та прапорів розцвічування. На шикуванні особовий склад кораблів, катерів і військових частин з новим навчальним роком привітали представники Командування ВМС.

Про це інформує АрміяInform.

Командувач національних ВМС контрадмірал Олексій Неїжпапа визначив пріоритети функціонування й розвитку українського флоту у 2021 році.

“Попереду у нас насичений рік, перед нами стоять амбітні завдання. Метою підготовки Військово-Морських Сил у 2021 році визначено підготовку органів військового управління, частин і підрозділів до виконання оперативних і бойових завдань з відсічі та стримування збройної агресії на суші, у повітрі та на морі з будь-якого напрямку до відновлення територіальної цілісності держави. Потрібно вдосконалювати способи ведення бойових дій на морі, оборонні та стабілізаційні дії, ефективно здійснювати поступовий перехід на стандарти та процедури підготовки, які застосовуються у країнах-членах НАТО”, — підкреслив він.

“У ВМС України розпочинається підготовка персоналу, який готуватиметься до приймання цього року першого дивізіонного комплекту берегового ракетного комплексу РК-360МЦ «Нептун». Також розпочнеться відповідна професійна підготовка фахівців для опанування ударним безпілотним авіаційним комплексом типу Bayraktar, який цього року надійде на озброєння військового флоту», – йдеться у повідомленні.

Фото: АрміяInform

Система Orphus