Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Віталій Малецький зустрівся з кременчужанами, які підтримують всеукраїнську акцію проти підвищення тарифів на електроенергію та газ

Виступаючи перед учасниками заходу, міський голова Кременчука Віталій Малецький підкреслив, що міська влада підтримує вимоги, які громада висуває до Уряду України про негайне скасування нових завищених тарифів на газ і відміни плати за його розподіл.

Про це йдеться на сайті Кременчуцької міськради.

Віталій Малецький підкреслив, що на найближчу позачергову сесію Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області готується звернення до Прем’єр-Міністра України Дениса Шмигаля щодо необхідності зниження до економічно обґрунтованого рівня тарифів на газ. Міський голова переконаний, що депутати обов’язково підтримають дане звернення. Для прийняття такого рішення на державному рівні є всі об’єктивні передумови, бо влітку НАК «Нафтогаз Украни» закуповує блакитне паливо значно дешевше, аніж реалізує його в опалювальний період побутовим споживачам.

Віталій Малецький також наголосив, що на черговому пленарному засіданні сесії Кременчуцької міської ради планується прийняти звернення до Національної комісії, що здійснює державне регулювання в галузі енергетики та комунальних послуг, про скасування постанови від 30 грудня 2020 року, якою було відмінено пільговий тариф на електропостачання.

Міський голова запросив охочих громадських активістів Кременчука до роботи над створенням цих документів. Проєкти звернень до голови Уряду України та НКРЕКП перед прийняттям обіцяють зачитати громаді.

Система Orphus Поделиться на fb