Ви тут:
Суспільство Україна 

“Вікіпедія” обрала найкращі фотографії пам’яток України у 2020 році

У 2020 році на конкурс подали понад 47 тисяч світлин та відео пам’яток культури України, що є рекордом за всі роки проведення конкурсу в Україні.

В українській частині найбільшого міжнародного конкурсу фотографій об’єктів культурної спадщини для “Вікіпедії” під назвою “Вікі любить пам’ятки” обрали 10 найкращих робіт. Про це повідомляє MediaSapiens.

У 2020 році на конкурс подали понад 47 тисяч світлин та відео пам’яток культури України, що є рекордом за всі роки проведення конкурсу в Україні. Цьогоріч свої роботи завантажили понад 550 авторів. За кількістю фото Україна посіла перше місце серед 50 країн-учасниць. 

Читайте також: У конкурсі “Вікі любить пам’ятки” обрали найкраще фото Полтавської області

Найкращими, за оцінками журі, стали 10 світлин пам’яток, розташованих у Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Львівській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Чернігівській областях та місті Київ. Більшість об’єктів — пам’ятки архітектури, також є одна пам’ятка археології та пам’ятка історії. Ці фотографії представлять Україну на міжнародному етапі конкурсу, де позмагаються з переможцями інших країн. 

Система Orphus Поделиться на fb