Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні відзняли серію відеороликів про людей, які руйнують бар’єри

У межах ініціативи Олени Зеленської “Без бар’єрів” громадська організація “Безбар’єрність” відзняла серію відеороликів про людей, які руйнують бар’єри.

Про це повідомили в Офісі Президента.

“Я вважаю своїм обов’язком говорити про людей, які руйнують бар’єри. Сподіваюся, що їхній приклад надихне кожного з нас втілювати такі зміни в нашому житті та в громадах, які робили б світ довкола кращим”, – наголосила Олена Зеленська.

За її словами, це лише частина комплексного проекту, що покликаний не лише актуалізувати цю тему в суспільстві, а й дати поштовх до побудови безбар’єрного простору та бізнесу в Україні. Крім відеоісторій, проект передбачає проведення досліджень, створення безбар’єрних цифрових сервісів, зокрема нового розділу “Дія. Без бар’єрів” на порталі “Дія”.

“Безліч людей щодня стикаються з бар’єрами. Здається, що з цим нічого не можна зробити. Але в Україні є ті, хто вже сьогодні долає бар’єри. Тому надзвичайно важливою є ініціатива першої леді Олени Зеленської розповісти історії таких людей”, – зазначила голова ГО “Безбар’єрність” Тетяна Ломакіна.

Нові відеоісторії виходитимуть щопонеділка впродовж шести тижнів. Їх публікуватимуть на сторінках Олени Зеленської у Facebook та Instagram.

Перше відео проекту присвячено київському Музею у темряві “Третя після опівночі” та людям, які там працюють. Це єдиний музей в Україні, де всі екскурсії проходять у суцільній темряві в супроводі незрячих гідів. Екскурсії дають змогу відчути звичні місця нашого життя, але наосліп. Прогулятися знайомими місцями, але в цілковитій темряві.

Фото: Офіс Президента

Система Orphus Поделиться на fb