Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні створили новий некерований боєприпас для БПЛА

На ПАТ «Завод Маяк» розробили нову продукцію – набої для безпілотних літальних апаратів.

Про це повідомляє АрміяInform з посиланням на пресслужбу підприємства.

“Розроблення навчально-імітаційного НІ-КЗ-4800 (вага 4,8 кг) проходить у фактичному масогабаритні бойової версії КЗ-4800 (авіаверсія КЗ-6). Для тренування пілотів ударних БПЛА відтворено масогабаритну версію КЗ-4800 (авіаверсія КЗ-6). При цьому закладено в конструкцію бойової частини світло-звуко-шумовий блок і димогенерувальний блок для фіксації влучання у нічний і денний час відповідно. Так створюється навчально-імітаційний боєприпас. Корпус друкують на 3D-принтері”, ‑ йдеться в повідомленні.

Зазначається, що бойову версію КЗ-4800 проєктують як і у КЗ-6, розрахункова бойова міць якого у знищенні будь-якого сучасного танка (кумулятивна атака зверху) виробників повністю влаштовує. Допоміжні елементи друкують на 3D-принтері.

“Нині тривають заводські випробування НІ-КЗ-4800 спільно з Центром впровадження та супроводження автоматизованих систем оперативного (бойового) управління А2724, “Аеророзвідка” та Житомирським військовим інститутом імені С.П. Корольова. Розрахункова влучність: один квадратний метр з висоти 300 метрів”. – йдеться у повідомленні.

Фото: АрміяInform

Система Orphus