Ви тут:
Спорт Суспільство 

В Україні проведуть суддівські та тренерські курси AIBA

За ініціативи Федерації боксу України у лютому 2021 року у місті Чернівці проходитиме важливий міжнародний захід – тренерські (1 зірка AIBA) та суддівські курси (2 зірки AIBA) Міжнародної боксерської Асоціації (AIBA), що відбуватимуться під час Чемпіонату України серед чоловіків та жінок до 22 років (8–14 лютого).

Про це повідомляє Федерація боксу України.

У рамках науково-практичного семінару українські тренери та судді пройдуть спеціальну програму начитки, отримають практичні навички, а по завершенні яких складуть письмовий екзамен. Усі результати тестувань будуть надіслані в центральний офіс Міжнародної боксерської Асоціації. В разі успішної здачі українські тренери отримають сертифікат на одну зірку AIBA, що дозволить їм супроводжувати боксерів до рингу на провідних міжнародних змаганнях та брати участь у здачі екзаменів на катмена. Судді, у свою чергу, за підсумком навчання отримають дві зірки AIBA, що дозволяє працювати на чемпіонатах Європи.

Читайте також: Українського чемпіона Олімпійських ігор Верняєва відсторонили від змагань, – ЗМІ

Слід також відзначити, що окрім України, тренерські та суддівські курси AIBA на початку року проходитимуть ще в двох країнах – Саудівській Аравії та Кувейті.

Система Orphus Поделиться на fb