Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні 2021 рік оголосили роком міського туризму

За даними Організації Об’єднаних Націй, 55% населення світу вже проживає в містах, до 2030-го року очікується, що ця частка досягне 60%, а до 2050-го — 70%. 

Міста і метрополії в усьому світі є центрами тяжіння людей, подій, фінансових та інших ресурсів. Міста притягують до себе людей розвитком цивілізації, системою освіти, робочими місцями, економічним зростанням і потоком інформації. Тому Національна туристична організація України 2021 рік оголосила роком міського туризму.

“Сектор туризму – один з ключових компонентів економіки і соціального життя багатьох міст світу і тому є центральним елементом стратегій і політики міського розвитку. Міський або Урбан-туризм може являти собою рушійну силу в розвитку міст і робити міста більш відкритими, безпечними, життєздатними і стійкими. Туризм безперечно розвиває в містах зони відпочинку, покращує інфраструктуру, мобільність, доступність і умови життя як для місцевого населення, так і комфортне перебування для туристів і відвідувачів”, – повідомляють в Національній туристичній організації України.

Система Orphus Поделиться на fb