Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

В Опішні підвозять воду до школи та соціальних об’єктів

В Опішні організували підвезення води до школи, лікарні та інших соціальних об’єктів через проблеми з централізованим водопостачанням.

Про це повідомив голова Опішнянської громади Микола Різник.

“Вже понад три тижні жителі частини вулиць Опішні потерпають від постійних проблем з водою. Артезіанська свердловина по вул. Новій через зношеність системи не може повноцінно надати необхідний напір – дає 11 кубів/год, а треба мінімум 30. Насоси не справляються із навантаженням і постійно виходять із ладу. Ситуація критична. Мало не щодня із Полтави виїжджає ремонтна бригада, але реально проблему не вирішує. Вода з’являється на годину-дві максимум і знову зникає. І якщо у приватному секторі хоч якось можуть забезпечити свої потреби завдяки колодязям, то для жителів багатоквартирних будинків ситуація значно складніша”, – повідомив Микола Різник.

За його словами, у Полтававодоканалі пообіцяли протягом трьох днів вирішити ситуацію з водопостачанням. Сьогодні із Партизанської повинні ставити компресорну станцію, щоб вода пішла на центр селища.

“Зі свого боку, готуємо проєкт і навесні будемо допомагати водоканалу будувати водопровід довжиною приблизно 1,5 км та діаметром 160 мм по вул. Партизанській, щоб та вода прокачувала до центру та до Свято-Михайлівської вулиці. Також намагаємося запустити свердловину, що знаходиться на стадіоні поблизу житлового масиву по вул. Нова. Майже півтора року ми не сиділи, склавши руки, а займалися тим, щоб через суд поставити її на баланс громади. Буквально місяць тому нарешті її передали нам. Сьогодні проводимо ревізію свердловини, оцінюємо технічний стан і поставимо на промивку. Якщо працює — спробуємо запустити. Сподіваюся, це вдасться зробити й опішняни нарешті будуть з водою”, – додав Різник.

Система Orphus Поделиться на fb