Ви тут:
Суспільство Україна 

Уряд підтримав введення санкцій до 13 російських авіакомпаній

27 січня, на своєму засіданні Уряд схвалив розроблене Мінінфраструктури розпорядження «Про внесення пропозицій щодо застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Воно передбачає введення санкцій щодо 13 російських авіакомпаній з повною забороною польотів над Україною строком на 3 роки.

Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій, інформує “Урядовий портал“.

«Незважаючи на те, що починаючи з 28 березня 2014 року і до сьогодні над тимчасово окупованою територією АР Крим на постійній основі встановлено заборону на використання повітряного простору України, окремі авіаперевізники порушують цей порядок. Сьогоднішнім рішенням ми пропонуємо схвалити та внести на розгляд РНБО пропозиції щодо застосування нових санкцій з повною забороною польотів над Україною до 13 авіаперевізників Російської Федерації, які порушують порядок використання повітряного простору України, здійснюючи польоти в межах забороненої зони над тимчасово окупованою територією Криму і Севастополя. Строк їх застосування – 3 роки», – зазначив Міністр.

«Мова йде про повне припинення транзиту ресурсів, польотів та перевезень територією України. Згідно з розпорядженням, Уряд запропонує Раді безпеки і національної оборони України розглянути ці пропозиції в місячний термін», – йдеться у повідомленні.

Фото: Rbc.ua

Система Orphus