Ви тут:
Відео Культура Суспільство Україна 

Український фільм “Якщо було завтра” отримав відзнаку в Іспанії

В Іспанії відбувся міжнародний кінофестиваль Barcelona International Film Festival. За його результатами, премію здобула українська стрічка “Якщо було завтра” режисерки Анастасії Євченко.

Стрічка “Якщо було завтра” стала лауреатом іспанського кінофестивалю у номінації “Найкращий короткометражний фільм”, пише 24 канал.

“Ми знову це зробили. Номінація “Найкращий короткометражний фільм” на кінофестивалі Barcelona International Film Festival – наша перша нагорода 2021 року! Ми дуже горді та вдячні отримати цю відзнаку!”, – написали представники фільму у дописі.

Організатори Barcelona International Film Festival врахували карантинні вимоги та провели захід у віртуальному форматі. Розгляд і показ фільмів відбулися з 4 до 8 січня в Барселоні.

Стрічка “Якщо було завтра” порушує теми війни, людських цінностей та любові, тому й привертає увагу глядачів з перших хвилин. Головні ролі у стрічці виконали Вікторія Левченко й Олексій Олексюк.

Фільм вже презентували на майже всіх континентах. Зокрема, “Якщо буде завтра” переглянули на кінофестивалях в Італії, Великобританії, Швейцарії, Франції, США, Україні, Бельгії та Іспанії, звідки стрічки привезла 34 нагороди.

 

Система Orphus