Ви тут:
Культура Суспільство 

Український артист Sysuev повідомив про співпрацю з кращим бітмейкером Великобританії

Чоловічий фальцет – один з найбільш провокаційних звуків у музиці. Він передбачає атмосферу таємничості й ніжної мужності, яка надає особливу привабливість тому, хто співає в такому стилі. Sysuev досить часто співав у верхньому регістрі, але ніколи так яскраво, як у новому чуттєвому синглі «Kiss me with your voice».

«Kiss me with your voice» занурює нас у легку, приємну меланхолію, в якій чуттєвість і плавність R&B поєднуються з цікавим танцювальним звуком. Солодкі наспіви та ніжний голос артиста підіймають настрій дівчатам не гірше шоколадних батончиків, та й набагато краще впливають на фігуру. Біт і насправді неймовірно космічний, у кращих традиціях жанру. І це не дивно, адже він створений одним з кращих бітмейкерів Великобританії – XVR BLCK.

 

Sysuev новим синглом повертає нас у музичну епоху топ-артистів Maxwell, D’Angelo і the Roots (середина 90-х років), яка по праву вважається найкращим періодом розвитку R&B і Neo Soul музики.

Як розповів артист про кліп на пісню: «Таксі у місті – це як перерва, відправна точка, що відкриває перспективу усамітнення в собі. Всього на кілька хвилин. Головна героїня дрейфує, фантазуючи, а вода в таксі занурює її у «позамежний» стан, який не є її повсякденним життям. Своєрідний романтизм. Інше життя. Споглядання, заколисане піснею “Kiss me with your voice”. Вода перетворюється у пляж, таємничий острів, морський берег, настільки віддалений від шуму міста. Вигнання тут і зараз. Час левітації. Друга героїня, дівчина на пляжі – це інше життя. Історія розділена на дві частини, вона трохи прискорюється, це яскрава фантазія, заряджена музикою, що додає особливий колорит. Безтурботне море йде в уривчастий темп, заходить у ліс, де музичний дріб перетворює бурхливі емоції в рух. Дівчата рухаються, дівчата літають, дівчата танцюють, дівчата живуть. В один момент сонце ховається, кольори торкаються суконь і стають тропічно спекотними. Шлях знайдено: сліпуча енергія поширюється на картинку відео. Вистава не припиняється. Дівчата б’ються у каскаді квітів, які майже забарвлюють екран, це племінний обряд, і дівчата святкують урочистість життя. Такого прекрасного життя».

Sysuev зберігає незмінне звучання, за яке артиста цінують меломани. Це тонкий, ніжний і інтимний трек, його варто послухати, коли ви глибоко занурені у свої почуття, коли закохані. 2020 рік був продуктивним для артиста. Він випустив дев’ять синглів і альбом «Mr. Worldwide». Новим синглом Sysuev всім дає зрозуміти, що не збирається зменшувати оберти й у 2021 році.

Система Orphus Поделиться на fb