Ви тут:
Суспільство Україна 

Українські миротворці в Конго провели тренування з наведення гелікоптерів на наземні цілі

Військовослужбовці окремого вертолітного загону Місії ООН в Демократичній Республіці Конго тренувалися з наведення гелікоптерів на наземні цілі.

Про це повідомляє АрміяInform.

«Практичні заходи відбувались відповідно до курсу бойової підготовки з метою умовного знищення опорних пунктів противника. Офіцери групи бойового управління провели розвідку місцевості, підготували майданчик і приступили до бойової роботи», — проінформував помічник командира загону зі ЗМІ старший лейтенант Юрій Кульпа.

Для позначення опорних орієнтирів і посадкових майданчиків для екіпажів  офіцери ГБУ використовували піротехнічні засоби, а безпосереднє управління екіпажами під час наведення на наземні цілі здійснювалося за допомогою переносних авіаційних радіостанцій.

За словами командира загону полковника Сергія Ващенка, такі тренування підтримують високі навички пілотування й застосування авіаційного озброєння і льотного складу загону.

«Екіпаж в умовах обмеженого часу на гранично малих висотах відпрацьовує чітку взаємодію з групою бойового управління з пошуку, наведення й ураження наземних цілей. Під час тренувань група бойового управління вивела вертолітників на визначені цілі й виконала завдання на оцінку «добре», – йдеться у повідомленні.

Фото: АрміяInform

Система Orphus