Ви тут:
Спорт Суспільство 

Українська біатлоністка завоювала срібло в індивідуальних перегонах на чемпіонаті Європи

Перші перегони чемпіонату Європи принесла збірній України медаль.

Як повідомляє sport.ua, 26-річна українка Анастасія Меркушина закрила всі 20 мішеней і стала віцечемпіонкою Європи. Вона програла лише 2,9 секунди польці Моніці Гойніш-Старезі, якій один промах не завадив завоювати золоту медаль.

Бронзовою призеркою стала росіянка Лариса Кукліна, стабільно виступає на Кубку світу. Всього на індивідуальну гонку були заявлені 122 біатлоністки, з них фінішували 118. Дві не стартував, а ще одна, румунка Анастасія Толмачова, зійшла з дистанції після того, як не закрила жодної мішені на першій стрільбі.

Найтитулованіша учасниця гонки Віта Семеренко показала відмінну швидкість на лижні, і за умови ідеальної стрільби здобула б перемогу, але відразу три штрафні хвилини на другому рубежі дозволили їй зайняти лише 11 місце. А ось Ірина Петренко обійшлася без промахів, проте на лижні програла призерці досить багато. В результаті у неї п’ятий рядок фінішного протоколу.

Катерина Бех та Надія Бєлкіна зробили по два неточних пострілів і зайняли відповідно 9 і 23 місця, а Анну Кривонос три промахи відкинули в п’ятий десяток.

Система Orphus Поделиться на fb