Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

У Центрі надання соціальних послуг Щербанівської громади з’явився новий апарат для електростимуляції м’язів

З метою розширення спектру послуг, надання якісних соціальних послуг відділенням денного перебування Центру надання соціальних послуг Щербанівської сільської ради, за кошти бюджету громади придбали медичний апарат «Стимул-1».

Про це йдеться на сайті громади.

Апарат застосовується для стимуляції м’язів, комплексного лікування травм та захворювань опорно-рухового апарату, парезів та паралічів різного виду походження.     

Дія апарату забезпечує регенерування радіоімпульсів в непереривному посилі, з наростання та зменшенням амплітуд. Як результат, іде стимуляція нервових і м’язових утворень різних тканин, що дозволяє стимуляцію рухових і чутливих нервів.

Проведена в правильному ритмі при відповідній силі струму та тривалості електростимуляція  утворює імпульси з шкіри, м’язів і сухожиль, які потрапляють в мозок, позитивно впливають на відновлення руху в кінцівках при різних захворюваннях.

За рахунок лімфо дренажу, який сприяє відтоку застояної лімфи і надлишків рідини, що накопичується в підшкірній тканині покращується кровообіг. Електростимуляція  також перешкоджає розвитку контрактур  (тугорухості)  суглобів.

Система Orphus Поделиться на fb