Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У центрі лабораторних досліджень Кременчука запрацював планшетний ампліфікатор

У комунальному центрі лабораторних досліджень Кременчука запрацював сучасний планшетний ампліфікатор. Кошти на його придбання були виділені з державного бюджету, його вартість становить приблизно 820 тисяч гривень.

Про це інформує сайт Кременчуцької міськради.

Цей ампліфікатор нового покоління, його модель була випущена в 2020 році. Обладнання має сенсорний екран, що набагато облегшує роботу лаборантів під час проведення досліджень. Одномоменто на новому ампліфікаторі можна проводити діагностику 96 зразків біоматеріалів.

На сьогодні у центрі лабораторних досліджень, що працює при Кременчуцькому пологовому будинку, працює 2 ампліфікатори. Завдяки цьому лаборанти центру мають можливість проводити 700 і дещо більше досліджень за робочу зміну. Вцілому, потужностей комунального центру лабораторних досліджень вистачає, щоб кременчужани отримували результати обстежень день у день.

Нагадаємо, на початку пандемії ПЛР дослідження проводилися лише в обласних центрах. Щоб змінити ситуацію з діагностування коронавірусної хвороби у кременчужан на краще та пришвидшити процес призначення необхідного лікування хворим, у Кременчуці було прийнято рішення про відкриття комунального центру лабораторних досліджень при перинатальному центрі.

Навесні 2020 року такий центр було відкрито. Завдяки цьому кременчужанам, які проходять ПЛР обстеження, не доводиться довго чекати результатів. Кошти на створення діагностично-лабораторного центру спрямовувалися як із міського бюджету, так і за рахунок спонсорів.

Система Orphus Поделиться на fb