Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У школах Пирятинської міської ради розпочався STEM-тиждень

Для розвитку STEM-освіти та впровадження STEM-навчання в закладах загальної середньої та позашкільної освіти Пирятинської міської ради стартував Інженерний тиждень.

Про це повідомляє сайт Пирятинської громади.

Цьогоріч захід буде проведено в 1993 закладах освіти, що охоплюють усі області України. Вперше, заявки на проведення Тижня надіслали усі заклади загальної середньої освіти Пирятинської міської ради, адже освіта Пирятинщини потребує якіснb[ нових підходів до організації освітнього процесу

Програмою Тижня передбачено проведення тематичних занять (уроків), під час яких здобувачі освіти ознайомляться з інженерними професіями майбутнього й досягненнями українських винахідників, а також отримають доступ до відповідних навчальних та методичних матеріалів.

До виконання інженерних завдань освітяни планують залучити учнів з особливими освітніми потребами. Для цього організатори проєкту спільно з експертами з інклюзії надали відповідні методичні матеріали та адаптовані версії завдань.

Захід проводить МОН спільно з ДНУ „Інститут модернізації змісту освіти“ та ГО „Про.Про.Лаб“ у межах меморандуму за підтримки Міжнародного Фонду „Відродження“, Українського культурного фонду та Manoff Foundation.

Система Orphus Поделиться на fb