Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Щербанівській ОТГ зафіксували випадок сказу

У селі Великий Тростянець Щербанівської ОТГ зареєстрували випадок сказу у собаки.

Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби у Полтавській області.

“Звітом про результати дослідження патологічного матеріалу №000021 п.м./21 від 12 січня 2021 року було зареєстровано випадок сказу у собаки.  На засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Полтавській районній державній адміністрації №2 визначили першочергові необхідні заходи з ліквідації захворювання та недопущення його поширення”, – йдеться у повідомленні.

До загрозливої зони увійшла територія між селами Малий Тростянець, Буланове, Пожарна Балка, Щербані, Тютюнники, Гора, Нижні Млини, Розсошенці, Горбанівка, Шмиглі, Мильці, Мачухи, Кукленці, Судіївка, Копили, Терешки, Зінці, Безручки, Цибулі, Клюшники, Ватажкове, Головач, Луківщина.

У зв’язку з цим, у селі Великий Тростянець Полтавського району та у населених пунктах Щербанівської ОТГ, що увійшли в загрозливу зону, проводиться вимушена вакцинація всіх домашніх тварин проти сказу.

“Тож, обов’язково щепіть свою тварину. Ненадання тварини для щеплення несе за собою адміністративну відповідальність. Вакцинацію тварині потрібно робити щорічно. У разі покусу чи ослинення слід негайно звертатися за медичною допомогою”, – зазначили в обласному управлінні Держпродспоживслужби.

Система Orphus Поделиться на fb