Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині розробили механізм пільгових перевезень мешканців усієї громади

У Пирятинській громаді напрацювали механізм долучення до пільгових перевезень мешканців приєднаних сіл. Адже до мережі автоперевезень приєднали ще вісім маршрутів.

Про це повідомили на сторінці Пирятинської міськради у фейсбуці.

26 січня заступник міського голови з питань діяльності виконкому Александр Котенко провів оперативно-розпорядчу нараду з питань організації пільгових перевезень на автобусних маршрутах в межах міської територіальної громади.

На даний час відшкодування вартості пільгових перевезень перевізникам здійснювалось лише на міських маршрутах загального користування за окремими категоріями пільговиків, в межах пільгових місць (2-3 місця на кожний рейс в залежності від типу транспорту) і на підставі погоджених виконкомом тарифів.

“У звʼязку з приєднанням до міської ради сільських населених пунктів колишнього Пирятинського, і частково Чорнухинського районів, до мережі автоперевезень громади додалися ще вісім маршрутів. Відповідно, виникли питання з оплатою проїзду пільговиків, що проживають у зазначених населених пунктах” ,- повідомили у міськраді.

Читайте також: На Полтавщині розробляють Концепцію розвитку пасажирського автомобільного транспорту

Тож автоперевізникам міськрада рекомендує подати розрахунки тарифів, які, у разі визнання їх обґрунтованими, будуть погоджені рішеннями виконкому. Далі, на підставі договорів з перевізниками, будуть визначені умови пільгових перевезень.

Фото: фейсбук

Система Orphus Поделиться на fb