Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У полтавському виші відновлюється навчання у змішаній формі

В Українській медичній стоматологічній академії з 26 січня відновлюється навчальний процес для студентів за змішаною (аудиторно-дистанційною) формою.

Про це повідомили сторінці навчального закладу у фейсбук.

Відомо, що освітній процес з 25 січня розпочався у Полтавському університеті економіки і торгівлі, Національному університеті “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”.

“При погіршенні у регіоні (м. Полтава) епідеміологічної ситуації буде здійснено перехід на дистанційну форму навчання. Забороняється з 26 січня до особливого розпорядження перебування в приміщеннях академії співробітників без засобів індивідуального захисту, зокрема, респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот”, – повідомляють в адміністрації закладу.

З 26 січня забороняється проведення масових, культурно-мистецьких та спортивних заходів серед студентів та співробітників академії. Заплановані на базі академії наукові конференції, семінари, конкурси, студентські олімпіади та наради відтерміновуються до особливого розпорядження або проводяться в онлайн режимі.

Система Orphus Поделиться на fb