Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві відкрили виставку про Українську революцію 1917-1921 років

У залі Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського розпочала роботу виставка історичних світлин та документів, присвячена перебігу революційних подій 100-річної давнини на Полтавщині та інших регіонів країни, а також видатним діячам тієї епохи.

“Виставка розповідає про національне та культурне піднесення українців під час періоду формування Української Центральної ради та повалення царату у Російській імперії. Також окремо ми виділяємо загарбання російськими більшовиками Полтави у ніч на 20 січня 1918 року і переможну весну того ж року, коли запорізький корпус армії УНР спільно з німецькими та австрійськими союзниками визволили Полтавщину”, – розповів регіональний представник УІНП в Полтавській області Олег Пустовгар.

Сама виставка складається з 14 тематичних банерів, кожен з яких присвячений окремому регіону України або діяльності українського національного руху. Зокрема, йдеться про Київщину, Полтавщину, Волинь, Поділля, Слобожанщину, Галичину, Крим та інші регіони країни.

За словами авторів виставки, вона працюватиме у краєзнавчому музеї близько місяця, після чого її експонуватимуть у полтавській школі №7, корпусі №1 Полтавського національного педагогічного університету імені Володимира Короленка та Білицькому краєзнавчому музеї.

Читайте також: Викопаний в лісі архів УПА виклали онлайн

Система Orphus Поделиться на fb