Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві суб’єктам господарювання нагадали про необхідність чистити сніг на прибирати бурульки

У Потаві Інспекція по контролю за благоустроєм міста вимагає дотримуватись вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою м. Полтава, затверджених рішенням одинадцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 16.06.2017 року.

«Підприємства, установи та організації незалежно від їх відомчого підпорядкування, власники і орендарі будинків, ОСББ, ОСН, фізичні особи – підприємці або відповідальні особи повинні своєчасно прибирати свої прилеглі території від снігу, очищати їх від криги та льоду до асфальто-бетонного покриття, посипати спеціальною сумішшю/сіллю, очищати будинки та їх елементи (дахи, балкони, навіси та інші) і споруди від снігу та бурульок», – зазначається на сайті Полтавської міськорї ради.

Для забезпечення своєчасного прибирання прилеглих територій підприємства, установи, організації, фізичні особи — суб’єкти підприємницької діяльності зобов’язані:

– мати власний необхідний для прибирання снігу і льоду ручний інвентар (лопати, мітли, льодоруби тощо);

– мати достатній запас матеріалу (пісок, сіль, тощо) для своєчасного проведення протиожеледних заходів;

– території прибирання очищати від снігу та льоду, та обробляти їх піском та іншими притиожеледними засобами;

– своєчасно очищати дахи, водостічні труби, карнизи від льоду із забезпеченням заходів безпеки (встановлення огорож на тротуарах, пішохідних зонах і негайним прибиранням скинутого снігу та льоду).

Інспекція звертає увагу: що у зв’язку з ускладненою ситуацією через необхідність додержання карантинних вимог, суб’єкти господарювання, які не зможуть здійснювати господарську діяльність через посилення карантинних обмежувальних заходів на території Полтавської міської територіальної громади, повинні забезпечити утримання прилеглої території у належному стані.

У Полтавській міськраді нагадали: за невиконання перелічених вимог правил благоустрою передбачається адміністративна відповідальність згідно з ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Система Orphus Поделиться на fb