Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві планують провести виставку виробників-експортерів та конкурс “Кращий підприємець-експортер року”

У Полтаві у січні планують провести виставку виробників-експортерів та конкурс “Кращий підприємець-експортер року”.

Про це повідомили у пресцентрі ініціативи “Децентралізація”.

Триває підготовка виставки виробників-експортерів, відкриття якої відбудеться в січні у приміщенні Полтавського міськвиконкому або КО «Інститут розвитку міста». Вона стане важливим іміджевим заходом для підприємців, адже буде постійною точкою демонстрації їхні виробничих можливостей: у вигляді якісних рекламних матеріалів і, можливо, деяких продуктів, як-от печиво чи джем.

Читайте також: Партнерство для розвитку міст: Полтавські підприємці нарощують експортні можливості

Також у січні заплановано провести конкурс «Кращий підприємець-експортер року», до участі в якому запрошують усіх представників малого й середнього бізнесу Полтави.

«Карантин у зв’язку з пандемією COVID-19 досить суттєво вплинув на хід реалізації проектних заходів. Наприклад, заплановану масштабну виставку полтавських товаровиробників провели у значно скромнішому форматі. Утім, захід став для підприємців хорошим «тренувальним майданчиком» для поліпшення навичок презентування своєї продукції. Також через карантинні обмеження нам не вдалося виїхати за кордон для запланованої участі в міжнародних виставках і бізнес-місіях. Але працюємо з тим, що є доступним: зокрема, нещодавно провели підприємцям зустріч із послом Азербайджану та радником посольства з економічних питань, а дещо раніше — з представниками Посольства Литви», — зазначив заступник директора Інституту розвитку міста Петро Перетятько.

Система Orphus Поделиться на fb