Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві перевіряють дотримання карантину у громадському транспорті

У Полтаві тривають перевірки за дотриманням карантинних вимог у транспорті. 13 січня робоча група працювала на зупинках громадського транспорту “Критий Ринок” та “Шевченка”.

Дотримання карантинних вимог та законодавства про автомобільний транспорт перевірили працівники Управління інфраструктури та цифрової трансформації ОДА спільно з представниками Слобожанського міжрегіонального Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області, відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку Полтавського міськвиконкому, Полтавської РДА, обласного управління Держпродспоживслужби. Про це повідомили у Полтавській облдержадміністрації.

Робоча група перевірила 19 транспортних засобів. Особливу увагу приділяли дотриманню рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів, а саме:

– наявність у водія респіратора або захисної маски;

– наявність біля вхідних дверей транспортного засобу спиртовмісних антисептиків;

– наявність в салоні транспортного засобу інформаційних матеріалів про необхідність використання засобів індивідуального захисту для користування автомобільним транспортом;

– санітарна обробка салону автобуса дезінфікуючими засобами;

– наявність у транспортному засобі інформаційних матеріалів для пасажирів про заходи профілактики коронавірусної хвороби (СOVID-19).

Також перевірили дотримання договірних умов, зокрема наявності необхідних документів на обслуговування маршрутів; комплектності та наявності в належному стані обладнання першої необхідності в транспортних засобах, зокрема – аптечок і вогнегасників.

За результатами перевірок готують відповідні матеріали.

Фото: Полтавська ОДА  

Система Orphus Поделиться на fb