Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У перші дні локдауну на Полтавщині склали 4 протоколи та надали 59 приписів

За вихідні у Полтавській області перевірили 671 суб’єкт господарювання.

Як повідомили у ГУ Держпродслужби у Полтавській області,  під час рейдів  фахівці перевіряли дотримання карантинних вимог, визначених Постановою КМУ “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

Читайте також: У Решетилівці не всі магазини та перукарні дотримуються карантинних обмежень

Фахівці обласного управління Держпродспоживслужби перевірили заклади продовольчої та непродовольчої торгівлі, ринки, заклади громадського харчування, аптеки, торговельно-розважальні центри.

“Перевірки показали, що більшість суб’єктів господарювання відповідально поставилися до виконання посилених обмежувальних заходів, визначених Постановою Уряду. Порушення протиепідемічних вимог встановлено на 59 об’єктах, що становить 9 %. Найбільша кількість порушень зафіксована у закладах продовольчої торгівлі – 14 % перевірених об’єктів”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також:  Держпродспоживслужба перевірила дотримання локдауну у Хоролі

Під час перевірок надано 59 приписів, складено 4 протоколи відповідно до ст.44-3 КУпАП – щодо порушення правил карантину по дотриманню вимог санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм: у Кременчуці – магазин “Українські ковбаси”, у Лубнах – магазини “Хвилинка”, “АТБ”, у Гадячі – магазин “Лілея”.

Матеріали спрямують до суду, де і визначать суму штрафів, які заплатять суб’єкти господарювання.

Фото: Держпродспоживслужба

Система Orphus Поделиться на fb