Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У новоутворених Лубенському й Миргородському районах прийняли рішення щодо передачі 100% майна

Стан передачі комунального майна від районних рад до новоутворених територіальних громад обговорили у Полтавській ОДА на онлайн-нараді з Міністерством розвитку громад та територій.

У заході взяли участь представники профільної робочої групи, створеної при Полтавській ОДА, та народний депутат Анастасія Ляшенко, повідомляють у пресслужбі облдержадміністрації.

“Проводимо тематичні онлайн-наради з областями. Вчора відпрацювали по чотирьох регіонах, сьогодні по шести. Процес передачі майна в областях відбувається по-різному. Є такі, де відповідна робота вже завершена: райради і громади прийняли рішення, працюють у новому режимі. З областями, де виникають проблемні питання, проговорюємо стан справ”, – розповів заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода.

Заступник голови облдержадміністрації Євген Греков поінформував, що з чотирьох новоутворених районів по двох – Лубенському та Миргородському – на 100 відсотків прийняті рішення і районними радами, і територіальними громадами.

“Процес продовжується в Кременчуцькому і Полтавському районах. Є чітке розуміння ситуації щодо об’єктів, які залишилося передати. Загалом по області районними радами прийняті рішення про передачу по 96% об’єктів, а територіальними громадами – по 87%”, – додав Євген Греков.

Заступник голови ОДА зазначив, що процес передачі майна супроводжує робоча група, створена головою облдержадміністрації. Відбувалися її щотижневі засідання, крім того, проводили наради за участі голів райрад і територіальних громад. Вдалося втримати ситуацію по об’єктах, які станом на початок року юридично ще не були передані у власність тергромад, але потрібно було вирішити питання по їх тепло-, газо-, електропостачанню. Функціонування цих об’єктів забезпечили, на завершальному етапі процедури прийняття рішень.

В’ячеслав Негода позитивно відзначив ініціативу створити робочу групу при ОДА.

На нараді обговорили з головами Полтавської та Кременчуцької районних рад, які питання виникають у процесі передачі майна. Очільник Полтавської районної ради Михайло Кононенко зазначив, що з боку райради рішення по всіх об’єктах про передачу прийняті, громади мають ухвалити свої рішення про прийом цього майна. Голова Кременчуцької райради Антон Самаркін повідомив, що на наступній сесії розглянуть декілька питань щодо передачі останніх об’єктів, які залишилися, на баланс громад.

В’ячеслав Негода наголосив, що відповідну роботу необхідно завершити в січні.

Система Orphus Поделиться на fb