Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Машівському ліцеї створили унікальний інклюзивний клас

26 січня у Машівському ліцеї відкрили інклюзивний клас. За допомогою АТ “Укргазвидобування” в ліцеї відремонтували приміщення та оснастили спеціалізований навчальний клас для дітей з особливим потребами.

Створення нового інклюзивного простору спрямовано на надання кожній дитині всіх умов для повноцінного навчання. Завдяки цій кімнаті тепер є можливість навчати дітей, як правильно користуватися побутовими приладами. Також є різні зони – ігрова, навчальна, спортивна. У майбутньому в ліцеї також планується створення кімнати відпочинку, повідомляють на сторінці Машівської селищної ради у фейсбук.

“У нашому закладі зроблений ремонт для ресурсної кімнати. Ми чекали її, тому що дійсно у цьому класі можна працювати із дітками, які мають особливі освітні потреби та з учнями початкової ланки. Ну і взагалі, діткам, яким потрібна допомога у покращенні емоційного та психологічного стану”, – зазначила директор Машівського ліцею Зоя Гальченко.

Реалізація проєкту в Машівському ліцеї забезпечено комфортну та сприятливу атмосферу для навчання дітей з додатковими потребами.

“Оскільки в нашій школі багато учнів з особливими освітніми потребами, було вирішено оснастити ресурсну кімнату. Оперативно виконали всі ремонтні роботи, завезли обладнання та вже починаємо активно працювати з дітками”, – говорить Наталія Мирошниченко, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Машівської селищної ради.

Інклюзивна освіта є підходом, що допомагає адаптувати освітню програму та навчальне середовище для учнів, які мають індивідуальні навчальні потреби.

“Це гарний проєкт, справді ця кімната була потрібна громаді. Тому що в кожній школі є діти, з якими необхідно індивідуально займатися”, – додає Машівський селищний голова Сергій Сидоренко.

Система Orphus Поделиться на fb