Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубнах відкрили пункти обігріву

У Лубнах відкрили пункт та дві кімнати обігріву.

Про це повідомили у Лубенській міськраді.

“Через пониженням температури повітря та погіршенням погодних умов, для убезпечення громадян, у тому числі безпритульних осіб, від переохолодження і загибелі відкрито пункт обігріву та 2 кімнати обігріву”, – йдеться у повідомленні.

Пункт та кімнати обігріву працюють у будні – із 8.00 до 17.00. У приміщеннях кімнат обігріву відвідувачі можуть зігрітися та випити гарячого чаю.

Адреси:

Пункт обігріву – Володимирський майдан, 4/1.

Кімната обігріву – проспект Володимирський, 108/2 (відділення денного перебування Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради.

Кімната обігріву – вул. Г.Тютюнника, 21 (Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради.

Читайте також: Як уберегтися від переохолодження: прості та дієві поради

Нагадаємо, за температури повітря нижче -10, у Кременчуці та Миргороді запрацюють пункти обігріву. На засіданні регіональної комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій області заступник голови облдержадміністрації Євген Греков наголосив, що органи місцевої влади за потреби мають розгорнути максимальну кількість пунктів обігріву для надання допомоги людям. Вони працюватимуть цілодобово в кожному районі та громаді.

Фото: ілюстративне

Перейти до вмісту