Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубнах облаштували місце для спортивного та любительського рибальства взимку

На «Центральному» пляжі у Лубнах облаштували місце для спортивного та любительського рибальства у зимовий період.

Зокрема, тут встановили інформаційні щити, на льоду розмістили попереджувальні таблички, а на рятувальній станції постійно чергує рятувальник з необхідним інвентарем та засобами надання допомоги. Він періодично обходить місце рибальства та проводить, у разі потреби, профілактичну роботу.

Про це розповіли у Лубенській комунальній рятувально-водолазній станції, – інформує сайт Лубенської громади.

“З метою запобігання нещасних випадків з людьми на водних об’єктах у зимовий період рятувальники станції регулярно проводять рейди по річці Сула з профілактичною роботою серед рибалок. Особовий склад Лубенської комунальної рятувально-водолазної станції у святкові дні буде чергувати по рятувальній станції згідно табеля та графіків. Проводяться тренувальні занурення та відпрацьовуються дії за призначенням на тонкій кризі з кожним рятувальником як особисто, так і групами. За три дні до проведення масових заходів – святкування Водохреща – рятувальниками буде проведена підготовка берегової зони та водолазне обстеження водної частини, а 18 січня заплановано проведення спільних навчань з та відпрацювання дій за призначенням разом з лубенським підрозділом ДСНС. На свято Водохреща – 19 січня розробляється додатковий графік чергування на воді – в місці масових заходів”, – йдеться у повідомленні.

Довідково.
У 2020р у Полтавській області стався 61 нещасний випадок на воді, що забрав життя людей (з них 8 дітей). У Лубнах – 2. Врятовано – 6 осіб.

Система Orphus Поделиться на fb