Ви тут:
Анонс Суспільство Україна 

У лютому на екрани кінотеатрів виходить фільм “Скажене весілля – 3”

Стрічка вийде в кінотеатрах 25 лютого 2021 року.

Слоган третьої частини комедії “Скажене весілля” – “Весь табір кликати?!”. За сюжетом, на цей раз одружуватися буде наймолодший з родини Середюків – Захар. Його дружиною має стати дочка циганського барона Рада. І хоч батько поклявся цього разу не псувати весілля, але спокійне свято – не в традиціях Середюків, пише “Детектор медіа”.

Режисером стрічки став Любомир Левицький. 

 

У ролях: Катерина Файн, В’ячеслав Хостікоєв, Ігор Крикунов, Назар Задніпровський, Поліна Василина, Джиммі Воха-Воха, Юрій Горбунов, Леся Самаєва, Олександр Кобзар, Віра Кобзар, Інна Приходько, Арам Арзуманян, Потап, Олексій Завгородній, Олексій Супрун,  MONATIK, Петро Чорний та Олег Винник та інші.

Сценаристи – Микола Куцик та Олексій Приходько. Продюсери – Юрій Горбунов, Ірина Костюк, Надія Коротушка, засновники MOZGI Entertainment Ірина Горова та Олексій Потапенко(Потап).

Зйомки тривали два місяці в Києві та передмісті. Планувалося, що комедію знімуть за місяць, але в умовах пандемії COVID-19 процес тривав удвічі довше.

Нагадаємо, у 2018 році у прокат вийшла перша частина фільму “Скажене весілля”, де заміж виходила середня донька Середюків Катерина за афроамериканця. У другій частині стрічки старша донька Середюків Наталка одружувалась за вдвічі старшого за себе бізнесмена. У прокат фільм “Скажене весілля-2” вийшов у 2019 році.

Система Orphus Поделиться на fb