Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Київському районі Полтави відкрили два пункти обігріву: де можна зігрітись

Через зниження температури повітря у Київському районі Полтави організували два пункти обігріву.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Київськлї районної у м. Полтаві ради.

Перший пункт знаходиться по вулиці М. Бірюзова, 76 у приміщенні територіального центру соціального обслуговування, працює виключно в робочий час установи: понеділок та четвер — з 8.00 до 17.15, п’ятниця — з 8.00 до 16.00. Там можна пригоститись гарячим чаєм, батоном, варенням, печивом.

Читайте також: Як уберегтись від переохолодження: прості та дієві поради

Другий пункт знаходиться по провулку Шевченка, 5а у приміщенні центру адаптації для безпритульних осіб та звільнених з місць позбавлення волі благодійної асоціації “Світло надії”, який у разі необхідності надає пакет соціальних послуг, а також можливість нічного перебування та харчування. Режим роботи: працює цілодобово (тел. 56-79-09). 

“Крім того, членами громадських формувань, що діють на території району, буде здійснюватися патрулювання з метою виявлення постраждалих від погодних умов осіб та оперативного усунення їхніх нагальних потреб, а саме: у разі погіршення стану здоров’я чи виникнення загрози життю — виклик “швидкої допомоги” та транспортування до лікувального закладу, а при необхідності надання тимчасового притулку та харчування — направлення до однієї з двох вищевказаних центрів”, – повідомляють у районній раді.

Система Orphus Поделиться на fb