Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці організовують конкурс на краще читання віршів Тараса Шевченка

У Кременчуці відбудеться міський конкурс на краще читання віршів Тараса Шевченка «Живи, Кобзарю, в пам`яті людській».

З метою залучення учнівської молоді до літературної спадщини Тараса Шевченка, виховання почуття любові до Батьківщини, гордості за свою націю і державу, співпереживання за долю рідного народу, створення умов для розвитку юних талантів та обдарувань у Кременчуці щороку проводиться міський конкурс на краще читання віршів Шевченка «Живи, Кобзарю, в пам`яті людській».

Про це інформує сайт Кременчуцької міськради.

Організатори конкурсу: Департамент у справах сімей та дітей Кременчуцької міської ради, комунальний заклад, Будинок дитячої та юнацької творчості» за сприяння Департаменту освіти.

Конкурс відбудеться 25 лютого 2021 року о 13:00 у приміщенні глядацької зали комунального закладу позашкільної освіти «Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості» за адресою: вул. Миколи Залудяка, 14.

До участі у міському конкурсі запрошуються переможці конкурсів на краще читання віршів Т.Г. Шевченка віком від 6 до 17 років включно, які були проведені попередньо у закладах загальної середньої та позашкільної освіти Кременчуцької міської територіальної громади. Кожен учасник має представити для виступу один твір тривалістю до 3 хвилин.

Заявку на участь в конкурсі необхідно направляти до Департаменту у справах сімей та дітей Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області за адресою: м. Кременчук, площа Перемоги, 2, каб. 114, т. 73-12-83, 3-61-67, 098-839-11-61 з 25 січня 2021 року до 19 лютого 2021 року.

У заявці необхідно вказати:

– прізвище, ім’я, по-батькові учасника;

– дата народження учасника;

– контактний телефон учасника;

– повна назва навчального закладу;

– контактний телефон навчального закладу;

– назву обраного твору.

Заявки, надіслані пізніше зазначеного терміну, до участі не прийматимуться.

Підсумки конкурсу будуть проводитись серед дітей чотирьох вікових категорій: діти та підлітки від 6 до 8 років; діти та підлітки від 9 до 11 років; діти та підлітки від 12 до 14 років; діти та підлітки від 15 до 17 років.

У кожній віковій категорії обиратимуться три переможці (І-ІІІ місця).

Учасники, які посіли перше, друге та третє місця, будуть нагороджені грамотами Департаменту у справах сімей та дітей Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, а також заохочувальними подарунками.

фото firstregion.com.ua

Система Orphus Поделиться на fb