Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуцькій міськраді містянам виначили години, коли можна буде поливати рослини

Початок і завершення поливного сезону затвердили на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області від 22 січня 2021 року. Про це інформує сайт Кременчуцької міськради.

Відповідно до нього мешканцям приватного сектору дозволено поливати зелені насадження, сади та городи з 21 години 00 хвилин до 6 години 00 хвилин. Поливний сезон для мешканців приватного сектору встановлено з 15 квітня 2021 року по 15 жовтня 2021 року. Жителям приватного сектору, які не мають загального водолічильника на домоволодіння, нарахування за полив проводитиметься за 90 діб з розрахунку 6 літрів на добу на 1 квадратний метр площі зелених насаджень, садів та городів. Вода, що використовується на поливання вулиць та зелених насаджень, заповнення водойм і заливання ковзанок, в розрахунках за стічні води не враховується при наявності засобу обліку на водопровідному трубопроводі, що подає воду на ці потреби.

Підприємства, організації та установи мають проводити полив зелених насаджень із спеціальних кранів та поливальних водопроводів з 23 години 00 хвилин до 5 години 00 хвилин. Початок поливного сезону 15 квітня 2021 року, кінець – 15 жовтня 2021 року. Кількість води, витраченої на поливання, визначається за встановленими на поливальних водопроводах приладами обліку, а в разі їх відсутності – за нормами питного водопостачання населення Кременчука.

фото ілюстраційне

Система Orphus Поделиться на fb