Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Козельщині перевірили дотримання карантинних обмежень під час локдауну

Фахівці Козельщинського  районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області разом з працівниками Козельщинського відділку поліції 12 січня здійснили рейдові перевірки, відповідно до постанови КМУ № 1236. Виявили 2 порушення правил карантину.
Про це повідомляється на сайті Держпродспоживслужби в Полтавській області.

Зокрема, у продуктовому магазині частково пошкоджена розмітка для дотримання дистанції між покупцями, маска одноразового використання, одягнена у продавця магазину, не прикриває ніс.

Виявлені порушення ліквідовано під час рейдів.

З операторами ринку проведена роз’яснювальна робота щодо  недопущення розповсюдження коронавірусної хвороби.

Нагадаємо: з 8 по 24 січня включно в Україні запровадили посилений карантин, який забороняє відвідування закладів освіти будь-якої форми власності, крім дитячих садочків та спеціальних закладів освіти; роботу кафе, барів, ресторанів (крім доставки та роботи на виніс); роботу ТРЦ; проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних та інших) заходів, новорічних та різдвяних свят (без концертів та ярмарків); приймання відвідувачів закладами культури й проведення культурних масових заходів; роботу фітнес-центрів та басейнів; роботу суб’єктів господарювання у сфері торговельного і побутового обслуговування населення; роботу непродовольчих ринків (продовольчі ринки працюють з обмеженнями).

Дозволена робота:

– продовольчих магазинів та ринків;

– аптек та ветаптек;

– магазинів, що продають засоби гігієни, побутову хімію, пресу, засоби зв’язку, корми для тварин, насіння та засоби захисту рослин;

– банків та інших фінансових установ;

– пошти;

– АЗС (без зон харчування);

– підприємств, які займаються обслуговуванням і ремонтом авто;

– готелів (зони спільного харчування в них працюють лиже з 6:00 до 11:00);

– перукарень та салонів краси за попереднім записом.

Професійним спортивним клубам дозволено проводити спортивні заходи, але без глядачів.

Система Orphus