Ви тут:
Надзвичайні ситуації Суспільство Україна 

У Харкові під час пожежі в будинку для літніх людей загинули 15 осіб

21 січня, близько 15 години, у Харкові виникла пожежа у двоповерховому житловому будинку, переобладнаному під будинок для літніх людей.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС України.

“21 січня о 15:03 у м. Харків на вул. Нижня Гиївська, 150Б, у двоповерховому житловому будинку, попередньо переобладнаному під будинок для літніх людей, виникла пожежа на другому поверсі”, – йдеться у повідомленні.

На момент початку пожежі в будинку перебувало 33 літні людини. За інформацією надзвичайників, на 16:05 на місці пожежі знайшли тіла 15 осіб. Дев’ять людей госпіталізували до лікарні.

О 16: 14 пожежу локалізували на площі 100 квадратних метрів, о 16:53 – загасили. До гасіння залучено 50 чоловік особового складу та 13 пожежних автомобілів.

Ця подія класифікована як надзвичайна ситуація державного рівня. Володимир Зеленський доручив терміново створити Державну комісію під головуванням міністра розвитку громад та територій для з’ясування причин цієї трагедії та напрацювання механізмів запобігання подібним надзвичайним ситуаціям у майбутньому. 

“Доручаю Кабінету Міністрів негайно розібратися в ситуації. Терміново створити Державну комісію під головуванням міністра розвитку громад та територій для з’ясування причин цієї трагедії та напрацювання механізмів запобігання подібним надзвичайним ситуаціям у майбутньому. Міністру внутрішніх справ – відкрити та взяти під особистий контроль відповідну кримінальну справу і в якнайшвидші терміни відповісти на питання, які причини трагедії та хто в ній винен”, – написав Володимир Зеленський у фейсбуці.

Фото: ДСНС

Система Orphus Поделиться на fb