Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Гадяцькій громаді на утримання вуличного освітлення виділили понад 1 млн гривень

На утримання вуличного освітлення Гадяцької громади цього року передбачено 1 059 006 гривень. Йдеться про поточний ремонт та обслуговування мереж.

Про це повідомили у Гадяцькій міській раді.

“Питання освітлення вулиць вкрай важливе, адже це безпека транспортного руху та комфорт для кожного, хто змушений рухатися вулицями у вечірній та нічний час доби, – зазначив міський голова Володимир Нестеренко. –  Минулого року мешканці громади звертались з пропозицією обладнати лінію освітлення їхніх вулиць. Ми враховуємо побажання людей, і зараз така ж робота продовжується й по інших об’єктах».

Міський голова додав, що планують забезпечити всі вулиці міста світлодіодним освітленням.

“Плануємо ремонтні роботи по освітленню міста і на цей рік. Світлодіодні джерела світла значно зменшують рівень енергоспоживання, що дозволяє вирішити питання як заощадження коштів для міського бюджету, так і зменшення негативного впливу на навколишнє середовище. Окрім того, реновація освітлення робить місто більш комфортним і безпечним, адже поліпшується видимість і на дорогах, і на тротуарах”, – розповів він.

Нині на території міста знаходиться 1 612 світлоточок. Загальна протяжність повітряних ліній зовнішнього освітлення  складає 74,6 км. На обслуговуванні дільниці вуличного освітлення МКП “Комунсервіс” – три світлофорні світлодіодні об’єкти, 34 щитів обліку та керування зовнішнім освітленням.

Нагадаємо, у 2020 році на утримання освітлення вулиць Гадяча виділили  1 298 200 гривень.

Фото: Гадяцька міськрада

Система Orphus Поделиться на fb