Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Творімо добро”: Вишняківський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів на Полтавщині отримав допомогу

Вишняківський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів на Полтавщині отримав допомогу від компанії “ТЕДІС Україна” в рамках соціального проєкту «Творімо добро».

Вишняківський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів увійшов до всеукраїнського соціального проєкту з підтримки будинків для людей похилого віку «Творімо добро», створеного національним лідером в галузі дистрибуції FMCG-товарів компанією “ТЕДІС Україна”. Зараз у Вишняківському будинку ветеранів знаходяться 133 людини, найстаршій з яких 102 роки. Перша допомога – святкові набори до Нового Року і Різдва – була передана представниками компанії напередодні свят.

Про це повідомили у пресслужбі компанії “ТЕДІС Україна”.

Проєкт компанії “Творімо добро” реалізується згідно Глобальних цілей сталого розвитку 2015-2030, визначених ООН, серед яких, зокрема, “Подолання бідності” (Ціль 1) і “Міцне здоров’я” (Ціль 3). Ці напрями актуальні для людей літнього віку та особливо тих, хто залишився без родинної підтримки і живуть в спеціальних соціальних закладах.

“В 2021 році ми будемо системно опікуватися шістьма будинками для літніх людей, серед яких Вишняківський будинок-інтернат. Подарункові набори до січневих свят – це перший крок, а надалі ми вже розробили низку соціальних ініціатив, які впровадимо впродовж цього року”, – прокоментував Денис Ткаченко, заступник генерального директора з корпоративних зв’язків “ТЕДІС Україна”.

Також до проєкту, крім Вишняківського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, увійшли Будинок ветеранів сцени ім. Н. Ужвій (Київська область), Вінницький обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку, хоспіс у м. Угнів (Львівська область), Маріупольський пансіонат для ветеранів війни та праці №2 і Сумський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці. 

В 2021 році компанія «ТЕДІС Україна» планує системно підтримувати шість будинків престарілих і вже розробила наступні соціальні ініціативи в рамках проєкту «Творімо добро».

фото ілюстраційне

Система Orphus Поделиться на fb