Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Три вищі навчальні заклади Полтавщини увійшли до сотні вишів у міжнародному рейтингу Webometrics

У мережі оприлюднили вебометричний рейтинг університетів світу Ranking Web of Universities (Webometrics) за січень 2021 року.

Найбільший академічний рейтинг закладів вищої освіти Webometrics вже більше 15 років кожні півроку досліджує веб-ресурси понад 30 тисяч університетів світу. Вебометрія – аналіз усіх видів медіа-інформації з використанням наукометричних, бібліометричних і інформаційних підходів.

У рейтингу українських вишів лідером Полтавської області став Національний університет “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”, повідомляють у пресслужбі навчального закладу. Він посів 70 місце. До сотні вишів у міжнародному рейтингу потрапили ще два виші з області: Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського – 74 місце та Полтавський державний медичний університет (УМСА) – 76 місце.

Також до рейтингу увійшли: Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка (104 місце), Полтавський університет економіки і торгівлі (117 місце) та Полтавський державний аграрний університет (145 місце).

“Сайт – візитна картка закладу вищої освіти в міжнародному освітньому співтоваристві, відображення його освітньої та наукової діяльності. Веб-політика навчального закладу сприяє формуванню нових зв’язків, неформального спілкування між вченими і реалізації інноваційних розробок на основі обміну досвідом та творчої співдружності. Публікації на сайтах ЗВО – найпростіший і дешевий шлях оперативного обміну інформацією між вченими, викладачами, студентами”,  – зазначають автори рейтингу.

Система Orphus Поделиться на fb