Ви тут:
Суспільство 

TikTok запроваджує вікові обмеження

TikTok зробить акаунти 13-15-річних користувачів приватними. Розробники соцмережі пояснили, що хочуть, аби користувачі могли робити усвідомлений вибір щодо того, чим і з ким вони хочуть ділитися. 

Як зазначає gargant.ua,  насправді, історія трохи прагматичніша: TikTok нещодавно оштрафували на 5,6 мільйона доларів США. Згідно FTC, Tik Tok не зміг захистити конфіденційність своїх неповнолітніх користувачів. Соцмережа збирала їх дані і дозволяла ділитися ними на публічних платформах.

Після штрафу Tik Tok випустив відео і корисні поради для навчання 13-15-річних користувачів. Окрім того, TikTok запровадив низку інших обмежень для безпеки користувачів-підлітків, зокрема обмеження коментувати відео 13-15-річних користувачів. Вони зможуть залишити коментарі відкритими для друзів або закрити для всіх. Також їхній контент зможуть переглядати лише фоловери, параметр “Рекомендувати ваш аккаунт іншим” також буде відключений за замовчуванням.

Функції дуету і зшивання тепер доступні тільки для контенту, створеного користувачами віком від 16 років. У 16-17-річних ці функції за замовчуванням доступні для друзів. Завантажувати ролики можна буде, лише якщо вони створені користувачами старше 16 років. Інші повинні самі вирішити, чи хочуть вони дозволити завантаження своїх відео.

Але все не так просто. Адже, як виявилось, на TikTok можна приховати свій вік – зареєструватись знову, або подати заяву на зміну віку.

Фото: ілюстративне

Система Orphus Поделиться на fb