Ви тут:
Медицина Суспільство 

Темно-червона: ЄС додасть на карту поширення COVID-19 нову зону

Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що Європейський Союз має продовжити заборону на несуттєві подорожі. Все через погіршення ситуації з пандемією коронавірусу у світі. Крім того, ЄС введе нову коронавірусну зону.

Для того, щоб скоординувати обмеження на поїздки, ЄС додасть на карту поширення коронавірусу нову зону – темно-червону. Вона позначатиме ті регіони, де вірус циркулює на дуже високому рівні, пише 24 канал.

Люди, які прибуватимуть з цих країн, повинні будуть пройти тест перед вильотом і відбути 14-денну самоізоляцію після прильоту.

“З огляду на серйозну ситуацію, всі подорожі, які не пов’язані із гострою потребою, мають бути потужно демотивовані, як і ті, що в межах країнм, так і транскордонні. Для нас важливим є функціонування спільного ринку. Щоб він працював, всі працівники та товари мають спокійно перетинати кордони. Для цього всі несуттєві подорожі мають бути обмежені”, – заявила фон дер Ляєн.

Вона зауважила, що таку практику слід запровадити і для подорожей через зовнішні кордони Євросоюзу.

“У тому, що стосується зовнішніх кордонів, – ми також запропонуємо запровадження додаткових заходів безпеки. Для тих хто буде подорожувати з третіх країн в Європу з важливою метою, ми будемо вимагати зробити тест ще до відправлення”, – сказала президентка Єврокомісії.

Система Orphus Поделиться на fb