Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Тарифні протести: у Полтаві місцеві жителі знову мітингували

Зранку 22 січня на площі біля Полтавської облдержадміністрації відбувся мітинг проти підвищення тарифів.

Зібралися з півсотні людей. Вони вимагали зменшення цін на комунальні послуги. Зокрема, зазначили, що ціни не мають перевищувати граничну собівартість. Так, за газ пропонують 2 грн / куб м, за водопостачання та водовідведення — 3 грн/ куб м, електроенергію для приватних осіб — 0,9 грн за кВт, гарячу воду — 20 грн / куб м, а тариф на опалення залишити на рівні 2013 року. Також вимагають скасувати плату за транспортування газу.

Окрім протестувальників, на площі зібралися й працівники облдержадміністрації та облради, яким заблокували вхід до будівлі.

Простоявши близько години, мітингувальники вирушили до Полтавської міськради та до будівлі АТ “Полтавагаз”.

Читайте також: НКРЕКП встановила нові тарифи на розподіл газу для користувачів Полтавської області

У понеділок, 25 січня, люди планують перекрити трасу “Київ-Харків”. Таким чином підтримати всеукраїнську акцію протесту проти підвищення тарифів.

Читайте також: Уряд ухвалив рішення, яким встановлюється гранична ціна на газ

Нагадаємо, 18 січня на площі зібралося кілька десятків людей. Вони були без плакатів. Того ж дня протестувальники перекрили трасу Київ-Харків та вимагали знизити тарифи на газ й скасувати плату за транспортування газу. 20 січня у Лубнах місцеві жителі мітингували проти підвищення цін на газ та його розподіл від “Лубнигаз”. Тоді до жителів вийшов міський голова Олександр Грицаєнко.

 

Система Orphus Поделиться на fb