Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Тарифні протести: на Полтавщині знову мітингують

Сьогодні, 25 січня, на виїзді з Полтави люди, протестуючи проти тарифів, перекривали трасу Київ-Харків. Також тарифний протест відбувся і біля адмінбудівлі Полтавської ОДА та облради. Протестують проти підвищення цін на газ та за скасування оплати за його транспортування й лубенці та миргородці.

Кілька десятків учасників акції у обласному центрі з плакатами в руках безперервно ходили по нерегульованому пішохідному переході в районі авторинка.

Біля адмінбудівлі Полтавської ОДА та облради зібралось близько 30 представників Полтавської територіальної громади. Транспарантів мітингувальники не тримали. Мітинг відбувся без інцидентів під наглядом правоохоронців.

Також групи протестувальників з різних міст Полтавщини, зокрема Миргорода та Лубен, вирушили у Київ, щоб сказати своє “Ні” підвищенню тарифів на газ.

У самому Києві, за інформацією видання “Главком“, поліцейські спільно із військовослужбовцями Національної гвардії України заступили на посилене чергування через заплановані акції протесту із вимогою зниження тарифів на комунальні послуги під будівлею Верховної Ради України та іншими органами державної влади.

На разі у Києві відбувається мітинг за участі представників різних областей України.

Фото: Коло, відео з фейсбука.

 


					
Система Orphus