Ви тут:
Суспільство Україна 

Степанов заявив, що повернення дітей до школи призведе до зростання інфікувань COVID-19

Якщо діти вийдуть до школи раніше, ніж закінчиться локдаун, то це призведе до зростання кількості інфікувань коронавірусною хворобою.

Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив під час брифінгу.

“Більшість випадків заражень у дітей проходить безсимптомно, тому виявити хворих буде неможливо. Зазначений початок офлайн-навчання в 1-4 класах, коли вся країна знаходиться на посилених карантинних обмежень приведе до зростання інтенсивності інфікування через перехресне зараження дітей. Більшість випадків заражень у дітей відбувається безсимптомно, тому виявлення інфікованих і недопуск їх до навчання буде неможливим на даному етапі. Якщо у дітей з’являються прояви хвороби, це означає, що напередодні вони три дні поспіль інфікували і учнів, і вчителів”, – сказав Степанов.

Читайте також: “Маска та соціальна дистанція залишаються до кінця року”, – Шмигаль розповів, чи продовжуватимуть карантин

Водночас очільник МОЗ додав, що деякі представники місцевого самоврядування порушують питання початку процесу навчання для здобуття прихильності популярності.

“Шановні батьки, шановні вчителі, я з розумінням ставлюся до вашого бажання, щоб діти почали навчатися і пішли в школу. Я сам батько, в мене є дитина, яка навчається в школі. Але епідситуація, і заради здоров’я ваших дітей, вашого здоров’я, здоров’я ваших батьків дуже важливо дотриматися усіх посилених карантинних обмежень, які були введені в нашій країні. Саме у ті терміни, які були передбачені, тобто до 25 січня”, – наголосив Степанов.

 

Система Orphus Поделиться на fb