Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

Степанов пояснив, чому “Лекхім” став посередником закупівлі вакцин проти COVID-19

Китайська компанія Sinovac, яка виробляє вакцину CoronaVac проти коронавірусної хвороби, залучила до перемовин з Україною компанію “Лекхім”.

Про це заявив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу. 

“Коли Міністерство охорони здоров’я розпочало процес перемовин з виробниками, в тому числі з компанією Sinovac, яка на той час перебувала на певній стадії клінічних досліджень, то ми відразу звернулися тоді до компанії Sinovac. До речі, ми тоді працювали з двома китайськими компаніями, Sinovac і Sinofarm, до яких ми надавали відповідні звернення. Але за пропозицією і наполяганням компанії Sinovac до процесу перемовин була залучена компанія, з якою вони співпрацюють давно і мають якісь спільні проекти. Це компанія “Лекхім”, – розповів Степанов. 

За словами міністра, у відповідь на згоду підписання контракту МОЗ отримали відповідь компанії, що договір можливо укласти тільки через компанію-партнера в Україні. 

“Ми отримали відповідь, що вони хотіли б мати цей договір через компанію “Лекхім”, яка має безспосередньо займатися постачанням цих вакцин”, – сказав очільник МОЗ. 

За словами Степанова, МОЗ має усі офіційні підтвердження від компанії-виробника, що вибір компанії “Лекхім” – це вибір Sinovac. 

Система Orphus Поделиться на fb