Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Статус опорного закладу освіти визначатимуть за результатами конкурсу, – МОН

Уряд вніс зміни до Положення про освітній округ і опорний заклад освіти, які узгоджують документ із чинним законодавством. Відповідне рішення Кабінет Міністрів ухвалив 27 січня.

Це зроблено з метою усунути неузгодженості між законами “Про освіту”, “Про повну загальну середню освіту” та чинним Положенням про освітній округ і опорний заклад освіти.

Зокрема, законодавство України не передбачає існування освітніх округів та повноважень Уряду щодо затвердження положення про них. Водночас зміни не стосуються питань місцевого самоврядування і територіальних громад, а також місцевого і регіонального розвитку, інформують у МОН.

Згідно зі змінами, засновник присвоює закладу загальної середньої освіти статус опорного за результатами конкурсу, проведеного відповідно до затверджених ним умов.

Освітній процес у опорному закладі освіти та його філіях організовується відповідно до освітньої програми (освітніх програм) опорного закладу освіти.

Засновник опорного закладу також забезпечує підвезення здобувачів освіти, педагогічних працівників (за потреби) до закладу і у зворотньому напрямку відповідно до законодавства.

Нагадаємо, як інформували у Міністерстві освіти і науки України наприкінці 2020 року, у Полтавській області створено 74 опорні школи.

Система Orphus Поделиться на fb