Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Стартувала реєстрація на пробне ЗНО: терміни і вартість для полтавських абітурієнтів

5 січня в Україні стартує реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Вона триватиме до 19 січня.

Для реєстрації потрібно заповнити реєстраційну форму, зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, які отримали під час реєстрації. Роздрукувати квитанцію, оплатити послугу проведення пробного ЗНО. За 5-7 днів в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО перевірити факт зарахування коштів. Про це повідомляють в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Абітурієнти з Полтавської області реєструються на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Вартість цьогорічного пробного ЗНО для полтавських абітурієнтів складає 195 грн.

Цьогоріч кожен учасник зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО.  А  також додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів.

Відтак можна буде і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного з навчальних предметів, і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів ЗНО (у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс).

Тестування з усіх навчальних предметів відбудуться 10 квітня 2021 року.

 

Система Orphus Поделиться на fb