Ви тут:

США запровадили санкції проти Дубінського і Онищенка через втручання у вибори

Американський уряд запровадив санкції проти низки громадян України та організацій через втручання у президентські вибори в США.

Список опублікований на сайті Мінфіну США, повідомляє Громадське.

Вказаних людей та організації Вашингтон вважає частиною російської мережі впливу.

Так, серед фізичних осіб, які потрапили під санкції США, є народний депутат Олександр Дубінський, якого пов’язують з олігархом Ігорем Коломойським (в останнього, м’яко кажучи, погані відносини з американською владою), колишній нардеп Олександр Онищенко (якого судять за корупцію, сам він втік за кордон), колишній прокурор Генпрокуратури Костянтин Кулик, колишній працівник посольства США в Україні Андрій Теліженко, який в інтерв’ю Politico казав про нібито втручання України у вибори в США.

Серед організацій з України під санкції потрапили ЕРА-МЕДІА ТОВ та сайт NABULEAKS, пов’язані з народним депутатом Андрієм Деркачем, який ще раніше увійшов до санкційного списку США.

Мінфін США прямо називає Деркача агентом російських спецслужб, який проводив кампанію з дезінформації американських громадян з метою вплинути на результати виборів.

У відомстві кажуть, що Дубінський, Кулик, Теліженко та Онищенко публічно підтримували цю кампанію Деркача і розповсюджували дезінформацію. Насамперед йдеться про звинувачення на адресу сина Джо Байдена, який входив до правління української компанії Burisma.

ЕРА-МЕДІА ТОВ та сайт NABULEAKS Мінфін США називає підставними медіа, які розповсюджували дезінформацію.

фото ілюстраційне

Система Orphus Поделиться на fb