Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Спроможна школа”: за кошти субвенції на Полтавщині провели будівельні роботи у 7 закладах освіти

У 2020 році для Полтавської області було виділено 18 млн грн освітньої субвенції на реалізацію програми “Спроможна школа для кращих результатів”. Ці кошти спрямували на будівельні роботи у 7-ми закладах освіти.

Про це повідомили у Департаменті освіти і науки Полтавської ОДА.

Капітальний ремонт даху інтернатного приміщення провели в Чутівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. На реалізацію такого проєкту виділені кошти в обсязі понад 960,1 тис.грн, у тому числі кошти державної субвенції – понад 817,0 тис.грн, кошти місцевого бюджету – 142,00 тис.грн.

Капітальний ремонт (енергомодернізація) будівлі Котелевської загальноосвітньої школи №4 І-ІІІ ступенів. На реалізацію такого проєкту виділені кошти в обсязі понад 726,8 тис.грн, у тому числі кошти державної субвенції – понад 651,6 тис.грн, кошти місцевого бюджету – 75,2 тис.грн.

Реконструкція підвального приміщення в Пирятинському ліцеї. На реалізацію такого проєкту виділені кошти в обсязі понад 1,9 млн.грн, у тому числі кошти державної субвенції – понад 1,56 млн.грн, кошти місцевого бюджету – 391,5 тис.грн.

Реконструкція будівлі Семенівського НВК №2 (тепломодернізація). На реалізацію такого проєкту виділені кошти в обсязі понад 5,88 млн.грн, у тому числі кошти державної субвенції – понад 5,0 млн.грн, кошти місцевого бюджету – 880,1 тис.грн.

Капітальний ремонт фасадів та вимощення опорного закладу “Великобагачанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів”. На реалізацію такого проєкту виділені кошти в обсязі понад 6,55 млн.грн, у тому числі кошти державної субвенції – понад 5,87 млн.грн, кошти місцевого бюджету  – 684,5 тис.грн.

Капітальний ремонт харчоблоку опорного закладу “Ланнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів”. На реалізацію такого проєкту виділені кошти в обсязі понад 1,52 млн.грн, у тому числі кошти державної субвенції – понад 1,28 млн.грн, кошти місцевого бюджету  – 243,2 тис.грн.

Особливої уваги заслуговує реалізація проєкту “Спроможна школа” по реконструкції Чорнухинського ліцею імені Г.С.Сковороди (утеплення фасаду), який також включений до Національної програми “Велике будівництво”. На реалізацію такого проєкту виділені кошти в обсязі понад 2,8 млн.грн, у тому числі кошти державної субвенції – понад 2,51 млн.грн та кошти місцевого бюджету – 293,7 тис.грн.

Також у рамках Національної програми “Велике будівництво” завершені роботи з будівництва школи в місті Заводське Лохвицького району. Проєкт реалізовувався з 2009 року. Актуальність проєкту полягала у задоволенні гострої потреби місцевої громади у створенні учнівських місць. З 2009-2010 навчального року учні основної та старшої школи навчалися у пристосованому приміщенні, яке розташоване за 800 метрів від новобудови.

Приміщення, які відведені під класні кімнати, не відповідали вимогам охорони праці, санітарно-гігієнічним нормам. Крім того, учні 5-11 класів не мали змоги повноцінно харчуватися. Завершення будівництва у 2020 році такого довгоочікуваного закладу стало можливим завдяки з налагодженій співпраці між органами державної влади всіх рівнів та органами місцевого самоврядування. Усього у 2020 році були передбачені кошти в обсязі 17,18 млн.грн., у тому числі кошти державного бюджету 11,00 млн.грн, кошти місцевого бюджету – 6,18 млн.грн.

Система Orphus Поделиться на fb