Ви тут:
Суспільство 

Співачка alyona alyona стала лауреаткою премії Music Moves Europe Talent Awards 2021

Українська співачка alyona alyona на фестивалі Eurosonic Noorderslag (ESNS) стала лауреаткою премії Music Moves Europe Talent Awards 2021.

Це щорічна нагорода ЄС у сфері популярної сучасної музики.

Вона отримала грошовий приз у розмірі 10 000 євро і пакет підтримки для розвитку кар’єри від партнерів премії, повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики на своїй сторінці у фейсбук.

Також співачка здобула найбільше голосів у додатковій номінації Public Choice Award, отримає додатково 5 000 євро і запрошення зняти лайв-сесію у студії Deezer у Парижі.

Премія ММЕТА співфінансується програмою Creative Europe і відзначає нових артистів, які презентують сьогоднішнє і майбутнє звучання Європи.

“Мені надзвичайно приємно, що організатори врахували мою кандидатуру, адже це дало змогу не тільки познайомитись з визнаними виконавцями, але й вкотре представити нашу країну на велику аудиторію. Для мене честь просто бути серед номінантів. Честь – представляти Україну там. Честь – отримати цю нагороду та нагороду глядацьких симпатій!”, – написала alyona alyona на своїй сторінці у фейсбук.  

Система Orphus Поделиться на fb